ארכיאולוגיה וחפירה

יש ילדים שמתעניינים בחלל, יש ילדים שמתעניינים במכוניות וכלי תחבורה ויש ילדים שמתעניינים בארכיאולוגיה וחפירה. וכמובן שיש ילדים שפשוט אוהבים הכול וסקרנים לדעת כמה שיותר על כל תחום. תחום הארכיאולוגיה והחפירה הוא תחום פופולארי בקרב ילדים כבר שנים. התחום נמצא בכל מקום, בסדרות ילדים, בסרטים וכן גם בצעצועים ובערכות משחק.

אנחנו דואגים לייבא עבורכם את משחקי הילדים המובילים והמצליחים ביותר בעולם. כל המשחקים באתר הם מבית המותגים המובילים, לדוגמה: Buki franceNational GeographicMelissa & Doug ועוד.

מה ניתן למצוא בערכות ארכיאולוגיה וחפירה?

כל ערכת משחק מכילה את כל מה שהילד צריך בשביל ליהנות, ללמוד ולהבין את הנושאים השונים. הערכות הן רב פעמיות, ניתן לשחק בהן שוב ושוב. בקטגוריית ארכיאולוגיה וחפירה, תוכלו למצוא ערכות בנושאים שונים: ביצי דינוזאור, גולגולת טריצרטופס, גולגולת TREX, חפירה ואפילו מילוי לערכת כלי חרס.

לכל ערכה מסופקים כלים שונים בהתאם לנושא שלה, לדוגמה: אזמל, פטיש, מברשת, מגש ועוד. מלבד הכלים, לכל ערכה מצורפת חוברת הוראות מאוירת, מפורטת וברורה שלכל ילד יהיה קל להבין. חלק מהערכות אפילו מכילות פוסטרים לתלייה ואביזרים שונים שיהפכו את החוויה במשחק למעצימה, כיפית ובלתי נשכחת.

ערכות חקר ומדע מפתחות את הדמיון והסקרנות בקרב הילדים


ערכת ארכיאולוגיה וחפירה לא משמשת רק לכיף ולהעברת הזמן. אם הילד שלכם אוהב את התחום, לא רק שהוא יתלהב מהערכה ומשעת המשחק, הוא גם ילמד הרבה. זמן המשחק עוזר לפתח את הדמיון ועוזר להקים לתחייה את הדמויות ואת הנושאים שהילד אוהב לראות או לקרוא לגביהם. בנוסף, ניתן ללמוד מידע חדש על התחום ולהמשיך לפתח את הסקרנות. אלו היתרונות של כל ערכת מידע וחקר אך כאשר הילד אוהב ומתעניין בתחום מסוים, חווית המשחק הופכת עבורו למעצימה יותר.

באתר מרמלדה תמצאו ערכות נוספות שיהיו מושלמות לילדכם

מלבד ערכות משחק בתחום ארכיאולוגיה וחפירה, תוכלו למצוא ערכות בתחומים אחרים וגם בתחומים משיקים שבטוח שהילד יתלהב מהן. לדוגמה: ערכת אבני רוק, ערכת כריית זהב, ערכת מעבדה לגידול קריסטלים, ערכת מחקר מינרלים, סט מקרן דינוזאורים, ערכת הרי געש ועוד.

ומלבד ערכות, הנה מבחר משחקים וצעצועים בתחום הארכיאולוגיה והדינוזאורים שילדים ישמחו לקבל: בובת דינוזאור ענקית, שלד דינוזאור זוהר בחושך, פנס ומקרן של דינוזאורים, טי-רקס ענק להרכבה, מארז בובות דינוזאורים, מדבקות של דינוזאורים, ערכת מדבקות זוהרות של כוכבים ודינוזאורים, ביצי דינוזאורים ועוד.

כל הערכות והמשחקים באתר הם איכותיים להפליא ונבחרו בקפידה בהתאם להעדפה ולרצונותיהם של הילדים. בחירה במשחקי מדע וחקר בדגש על ארכיאולוגיה וחפירה, היא פשוט בחירה מנצחת. על מנת שיהיה לכם קל לבחור את הערכה המתאימה לילדכם, היעזרו בפירוט שיש לכל ערכה באתר, כך תוכלו להלהיב את הילד ולבחור לו את המשחק המושלם.
gal garel