משחקי מגנט

עולם משחקי הילדים מאוד פופולארי, הרי, באיזה בית עם ילדים אין משחקים? גם משחקי הילדים הקלאסיים עוברים שינויים לעיתים תכופות בהתאם לטכנולוגיות שונות ובהתאם לצרכים השונים של הילדים. משחק מגנט הוא לחלוטין אחד מהחידושים המוצלחים ביותר ואין ספק שהילדים נהנים מאוד ממשחקי מגנט איכותיים.

הרעיון סביב משחקי מגנט


באמצעות משחקי מגנט, הילדים יכולים לחבר דברים ללוחות או לאלמנטים שונים על ידי "הדבקה" של פריט או חלק אחר באמצעות המגנט. פעולה זו מרגשת מאוד בגיל צעיר ובמיוחד כאשר מתלווה אליה איורים מיוחדים או מלהיבים. פעוטות, יכולים להתחיל ללמוד על רזי העולם באמצעות משחקי מגנט – מספרים, צורות, חיות ותמונות שונות יכולות לסייע להם להרחיב את האופקים בעת המשחק.

בנוסף, המשחקים יכולים לסייע לפתח את החשיבה, את הדמיון, את הראייה המרחבית והתלת מימדית. רכישת מיומנויות כמו: פיתוח קשר יד-עין, מוטוריקה עדינה וחשיבה קוגניטיבית בשל הוצאה לפועל של מחשבות יכולים לעזור בטיב התפתחות הילד.

עולם של אפשרויות עם משחקי מגנט

אנחנו מייבאים מגוון עצום של משחקי מגנט לכל הגילאים, משחקי מגנט לגיל שנתיים ומעלה. משחקי המגנט באתר עשויים מבסיס עץ איכותי שיכול להחזיק למשך שנים. משחקי המגנט הם מבית המותג המוביל והאיכותי Melissa & Doug.

בין המשחקים תוכלו למצוא: לוחות ציור מגנטיים, פאזלים מגנטיים, משחקי התאמות תמונות, ערכות יצירה מגנטיות ועוד.

משחקי מגנט – המתנה המושלמת

פעוטות יכולים ליהנות מחוויה של צורות, צבעים וצלילים באמצעות משחקי מגנט הילדים המתבגרים יוכלו להרחיב את הדמיון ולהרכיב מבנים מרשימים באמצעות חלקים מגנטיים. אין ספק שמשחקי מגנט זו המתנה האולטימטיבית לכל ילד ובכל גיל. מאחר ואחרי הכול משחקי מגנט הם משחקים מתקדמים ועשירים ביותר "פונקציות" שקשה למצוא במשחקים אחרים, הם הופכים את המשחק למעניין ומהנה יותר.

באתר מרמלדה, מחכה לכם כל מה שרק חלמתם

כל המשחקים הכי מהנים, הכי מפתחים והכי איכותיים – מחכים לכם באתר מרמלדה. האתר פשוט ונגיש לשימוש בעקבות סידור של המוצרים לפי קטגוריות שיקלו עליכם את החיפוש. בין אם חיפשתם משחקי מגנט לילדים או משחקי עץ לילדים, את כל מה שתחפשו תוכלו למצוא בקלות.

בנוסף, לכל מוצר קיים פירוט רב שיכול להקל עליכם את הבחירה. לא תצטרכו לשבור את הראש בשאלה האם המשחק מתאים לילדים? הפירוט מכיל את כל החלקים של המשחק, לאיזה גיל המשחק מתאים ומה ניתן להפיק ממנו.

משחקי מגנט לחינוך האנתרופוסופי


אם חיפשתם צעצועים לילדים, בדגש על צעצועים או משחקים שמתאימים לחינוך האנתרופוסופי, הגעתם למקום הנכון. כל המשחקים באתר מרמלדה, בדגש על משחקי המגנט, מותאמים לילדים ומהווים עבורם כלי עבודה לפיתוח מיומנויות חשובות שיסייעו להם בחיים: פיתוח הדמיון, חשיבה יצירתית, רכישת עצמאות, עבודה על מוטוריקה עדינה, עבודה על הקשר בין היד לעין ועוד.

gal garel