חוברות מדבקות

מי מאתנו לא אסף מדבקות כשהיה קטן? אולי היה לכם אוסף, או שאולי ביצעתם עסקאות טרייד אין על מדבקות שוות יותר ומדבקות שוות פחות. מדבקות הם המשחק הנצחי של ילדים, הם אוהבים אותם בכל הגילאים ובכל הצורות. כיום, החידושים בעולם המשחקים הביא לנו מדבקות מיוחדות, כאלו שלא היה ניתן למצוא כשאנחנו היינו קטנים. אין ספק שמדבקות לילדים מתקבלות בברכה בכל בית.

מה אפשר לעשות עם מדבקות?

תחילה, הילדים יכולים לאסוף מדבקות וליצור אוספים של מדבקות מצבעים, סוגים ותחומים שונים. אוסף המדבקות יכול להיות בחוברת וללוות את הילדים למשך הרבה זמן.

בנוסף, עם המדבקות ניתן להכין יצירות וברכות מיוחדות. ילדים רבים אוהבים לצייר ומבחינתם הדף הלבן הוא הקנבס שלהם, הם יכולים לצבוע אותו באילו צבעים שירצו, לשים עליהם מה שירצו ולהפוך אותו לעולם שלהם. זו דרך מצוינת להעשיר את עולמם של הילדים ולתת להם יכולת לבטא את עצמם. כפי שאתם יודעים, הם אוהבים לתת את היצירות לאמא, לאבא או לבן אדם אהוב ולכן זו גם דרך להוציא את הרגשות שלהם לידי ביטוי.

מחפשים מדבקות מיוחדות לילדים? הגעתם למקום הנכון!

כפי שציינו, המדבקות מהוות לילדים עולם שלם של אפשרויות. דאגנו לייבא לאתר מרמלדה מגוון עצום של מדבקות מיוחדות ושוות במיוחד שמהן ילדים יתלהבו: חוברת מדבקות העיר שלי, פרצופי חיות, עיצוב הבית, נסיכות, כלי רכב, הרפתקאות, דינוזאורים, קינוחים ועוד.

חוברות המדבקות מגיעות עם רקעים שונים שאליהם ניתן להדביק את המדבקות השונות. מאחר והמדבקות ניתנות לשימוש רב פעמי, ניתן להדביק בכל פעם מדבקות אחרות לרקעים אחרים ובכך ליצור עולמות חדשים.

המדבקות באתר מרמלדה הם מבית מותגי הילדים האהובים והמצליחים: Buki france, Melissa & Doug, Brainstorm ועוד. המדבקות הן איכותיות להפליא והעיצובים שלהם מרהיבים. לא מדובר בעוד מוצרי מדף בנאליים, אלא במדבקות שבאמצעותן הילדים שלכם יוכלו להקים מחשבות ורעיונות לתחייה. כמובן שכך הם יוכלו לפתח את הדמיון והיצירתיות שלהם ולעבוד על מיומנות המוטוריקה העדינה.

מדבקות זוהרות בחושך – התמודדות עם קשיי שינה


אם הילדים מפחדים מהחושך, אם קשה להם לישון לבד או אם יש להם קשיי שינה אחרים, עליכם לנסות להדביק להם בחדר מדבקות זוהרות בחושך. באתר מרמלדה תוכלו למצוא מגוון רחב של מדבקות מדהימות שזוהרות בחושך: מדבקת כדור הארץ זוהרת, מדבקת ירח זוהר בתלת מימד, מדבקות זוהרות גלקסיה, מדבקות של כוכבים ובנות ים ועוד מדבקות מהפנטות של כוכבי לכת שילדים אוהבים.

המדבקות בטוחות לשימוש, הן קלות להדבקה ועוד יותר קלות להסרה. את ההדבקה ניתן לבצע ביחד עם הילד במיקום שהם אוהבים בחדר ובכך ללמד אותם על היתרונות. הרבה ילדים מפחדים ורוצים להרגיש הגנה, המדבקות מהוות עולם שלם בשבילם ויעזרו להם להרגיש מוגנים ובטוחים.

gal garel