טושי מים וקסם

משחקי טושי מים וקסם הם הלהיט החדש בקרב הילדים. מדובר על משחקים מרתקים ומלהיבים, בעלי טכנולוגיה מיוחדת שרק יכולנו לחלום עליה כאשר אנחנו ההורים, היינו ילדים. הילדים יכולים לשחק עם טושי המים והקסם במשך שעות ואף פעם לא למצות את המשחק.

איך משחקים בטושי מים וקסם?


הרעיון הוא פשוט, הילדים מקבלים חוברת או דף מדבקות עם מגוון עשיר של ציורים ואיורים, הם מקבלים טושים מיוחדים ואיתם הם צריכים להתחיל לצבוע. הצבע של האיורים נסתר ורק באמצעות צביעה של הדף, הם יכולים לגלות את הצבע של הדיו המסתתר בציור.

ברגע שהדף מתייבש, הצבעים נעלמים ואז ניתן לצבוע את האיורים פעם נוספת. כמו כן, המשחק אינו מלכלך ובטוח לשימוש.

מדובר על משחק מלהיב, הילדים לא יודעים מה עומד לקרות ואיזה צבע הם הולכים לגלות, הם מחכים לראות מה יקרה. ילדים כמו ילדים, תמיד מתלהבים בכל פעם מחדש וזה סוד הקסם שלהם.

יתרונות המשחק עם טושי המים והקסם

למשחקים יש המון יתרונות מלבד העסקת הילדים למשך זמן. באמצעות משחק עם טושי המים והקסם, הילדים נחשפים לעולם חדש של איורים וצבעים בכל פעם, עולם שבכל פעם הופך מאפור ומשעמם, לצבעוני ושמח. לא רק שתכונה זו מעשירה את העולם הפנימי של הילדים, אלא גם עוזרת להם לפתח את הדמיון. במקביל לפיתוח הדמיון, יש גם הבנה של נורמות חברתיות, לדוגמה, אם באיור מופיעים עלים ועצים, הם יצבעו בצבע ירוק, זה טבעו של העולם. דרך הצביעה הנסתרת הם יוכלו להבין ולשייך את הצבעים לנורמות המקובלות.

בנוסף, המשחקים מיועדים לילדים קטנים, בדרך כלל מגיל 3 ועד גיל 6. הטושים מותאמים לידיים הקטנות של הילדים ועוזרים להם לפתח מיומנויות של מוטוריקה עדינה. היכולת להחזיק את הטוש, להטות אותו בזווית שתתאים לחוברת הציור, לפתוח את הפקק, לסגור את הפקק ולבצע את פעולת הצביעה - כל אלו עוזרים לילד לנסות ולטעות עד שהם יצליחו. אלו מיומנויות חשובות מאוד שהילדים צריכים לרכוש בגילאים קטנים ומשחק של טושי מים וקסם שמשלבים ניסוי וטעייה ומשחק מהנה עוזרים לפתח את המיומנויות.

מגוון עצום של טושי מים וקסם מחכים לכם במקום אחד


תחת קטגוריית משחקי היצירה, תוכלו למצוא מגוון ענק של טושי מים וקסם. כל משחק מכיל ערכה שבה חוברת איור או מדבקות לילדים ומספר טושי קסם שבאמצעותם ניתן לצבוע ולצייר.

הנה דוגמאות לתחומים בהם תוכלו למצוא ערכות מתאימות באתר: ג'ונגל, ספארי, כבישים, חיות מחמד, חיות חווה, חלל, נסיכות, פיות, ספורט, מקצועות, צורות, דינוזאורים, מסלולים ואפילו לימוד אותיות.

כל משחקי הטושים המיוחדים הם מבית המותג המוביל למשחקי ילדים Melissa & Doug. איכות המשחקים מדהימה, הם נשמרים לאורך זמן, הם מהנים והם בעיקר מלמדים.

gal garel