חותמות לילדים

משחקי חותמות לילדים הם פופולאריים ביותר ותוכלו למצוא אותם בכל בית. כיום, ניתן למצוא חותמות לילדים בתחומים שונים ומלהיבים שיגרמו לילדים לשחק עם החותמות במשך שעות. עצם טבילת החותמת בכרית הדיו היא פעולה מלהיבה שאותה הילד ינסה לחקות ולבצע שוב ושוב. אם אתם מחפשים חותמות מיוחדות ולא בנאליות לילדים, הגעתם למקום הנכון.


מה הם משחקי חותמות לילדים?


ערכת חותמות לילדים מכילה בדרך כלל מגוון של חותמות וכריות דיו בצבעים שונים. המטרה במשחק היא להצמיד את החותמת לתוך כרית הדיו (כך צורת החותמת מקבלת את הצבע) ולאחר מכן להצמיד את החותמת לדף יצירה.

מאחר ויש חותמות במגוון ענק של תחומים, הילד יוכל להכין דף יצירה, לצבוע, לצייר ולהכין מתנה למישהו שהוא אוהב. משחקי החותמות בדרך כלל מיועדים לילדים בני 4 ומעלה והם מושלמים לכל ילד שאוהב לצייר, לצבוע ובעיקר ליצור.

הגיע הזמן לצאת מהקופסה


ברוב המקומות הסטנדרטיים, תוכלו למצוא משחקי חותמות בסיסיים לילדים, עם צורות ותמונות פשוטות. החלטנו לייבא לאתר מרמלדה חותמות מיוחדות לילדים, כאלו שהילדים לא ימצו אחרי פעם או פעמיים, חותמות שמשאירות חותם, תרתי משמע.

בין החותמות המיוחדות שתוכלו למצוא באתר מרמלדה: סט חותמות חווה עם כל חיות החווה האהובות, סט החותמות הראשון שלי עם איורים מהפנטים, ערכת חותמות כלי תחבורה, ערכת חותמות מעץ פרפרים, ערכת חותמות מעץ סיפורי פיות, ערכת חותמות עץ אהבה וידידות ועוד.

בכל ערכת חותמות, תוכלו למצוא שלל חותמות ייחודיות, כריות דיו עם צבעים מתחלפים ואפילו כלי ציור שונים – כל מה שצריך בכדי להכין יצירה מושלמת. בנוסף, ניתן למצוא באתר שלנו, ערכת דיו בצבעי הקשת על מנת להעשיר את משחקם של הילדים בעוד צבעים ולעזור להם לפתח את הדמיון עוד יותר. חשוב לנו לציין כי צבעי הדיו בטיחותיים לשימוש לילדים והם נשטפים בקלות.

יתרונות במשחק של חותמות לילדים


מלבד ההנאה העצומה במשחק עם החותמות ותחושת אושר שמלווה את הילד בעת טבילת החותמת בכרית הדיו והדבקת החותמת לדף היצירה – למשחקי חותמות לילדים יש עוד מספר יתרונות.

ראשית, משחקי החותמת עוזרים בפיתוח מיומנויות של מוטוריקה העדינה וקשר יד עין. הילדים צריכים להבין כיצד להחזיק את החותמת על מנת להגיע למצב של טבילה בכרית הדיו ולהבין איפה הם צריכים להניח את החותמת בכדי שתגיע למקום הרצוי בדף היצירה. בנוסף, הם צריכים להפעיל לחץ מסוים על החותמת בעת הטבילה, זוהי מיומנות נרכשת וחשובה בפני עצמה. אולי פעולות אלו נראות לכם טריוויאליות אך הן חשובות.

בנוסף, כל משחק היצירה, בדגש על משחק בחותמות, עוזר לפתח את היצירתיות ואת יכולת הביטוי העצמי. הילדים צריכים לחשוב איך הם רוצים שהיצירה שלהם תיראה, הם צריכים לתכנן ולהוציא את התוכנית שלהם בפועל.

gal garel