כלי נגינה לילדים

כולם מכירים את היתרונות הרבים של לימוד ילדים לנגן על כלי נגינה. אם אתם יודעים שתשלחו את הילד כשיהיה גדול ללמוד לנגן על גיטרה, פסנתר או כלי נשיפה, התחילו עם משחקי כלי נגינה לילדים כשהם עוד בגיל קטן. כלים מוזיקליים הם לחלוטין הכרחיים להתפתחות הילד בעקבות מספר רב של יתרונות והם מובילים את רשימת משחקי רבי המכר שלנו.

הכוח של המוזיקה

מוזיקה היא שפה אוניברסאלית. התינוק שומע מוזיקה וקולות עוד מהיותו בבטן של האם ולאורך השנים בעקבות מגוון רב של מקורות כמו טלוויזיה ורדיו. לא רק שמוזיקה היא כיפית, לנו במיוחד אבל גם לילדים שלנו, היא משרה אווירה חיובית ובנגינה על כלים יש יתרונות רבים להתפתחות הילד.

כלי נגינה לילדים הכרחיים להתפתחותם


1. מוטוריקה עדינה

רוב משחקי הנגינה מתאימים במיוחד לפעוטות, מגיל שנתיים ומעלה. משחקים לתינוקות, במיוחד כלי נגינה, עוזרים לשפר את המוטוריקה העדינה. כאשר התינוק מחזיק את כלי ההקשה, הוא מאמן את השרירים שלו ובכך מחזק אותם. בנוסף, הפעולה מצריכה תיאום בין הידיים לבין העיניים ואחיזה נכונה שהכלי לא ייפול.

2. שיפור היצירתיות


ילדים, בדגש על תינוקות ופעוטות, הם סקרנים. הדרך שלהם ללמוד היא על ידי התנסות. התפקיד שלנו כהורים הוא לעזור להם להתנסות, אבל לפעמים, אין לנו את כל הכלים ואנחנו צריכים עזרה של פריטים חיצוניים. משחקי כלי נגינה לילדים, יעזרו לילדים לשמוע צלילים ולפתח את היצירתיות שלהם. הרי, כל אלמנט משמיע צליל אחר, חזרה על אותו אלמנט ישמיע את אותו צליל וכך הלאה, הם יתאמנו, ינסו ויעשירו את העולם שלהם בצלילים שונים.

3. סבלנות ותחושת אתגר

כל ילד שמתחיל ללכת, נופל וקם, ללא הפסקה וזאת מאחר והוא יודע שכדי להצליח הוא צריך לנסות שוב ושוב. אמנם, נגינה היא לא פעולה סטנדרטית כמו הליכה, אך היא חשובה לא פחות. הילד ינסה שוב ושוב להצליח לשחק בכלי הנגינה, לאחוז בכלי, להצליח להשמיע צלילים ועוד. עם הזמן, הם יצליחו יותר ויותר, הסביבה תהיה מוכרת והם ייהנו מתחושת הישג. תחושת האתגר ובמיוחד הסבלנות שנדרשת מהם לאורך הדרך, תחזק להם את הביטחון ותקנה להם יכולות שישרתו אותם רבות להמשך.

כלי הנגינה לא רק טובים להתפתחות, אלא גם מהווים משחק מהנה

משחקי כלי נגינה ומשחקי מוזיקה הם פשוט משחקים מהנים לילדים. תוכלו בקלות ליהנות עם הילדים ולשחק איתם ובכך להרוויח זמן איכות חשוב. אך, גם משחקי הנגינה מתאימים למשחק עצמי, הם יוכלו להעסיק את עצמם במשחק שעות עם המשחק. לא רק שהילדים מבטאים את עצמם, הם משמיעים מוזיקה ומוציאים אנרגיה, הם גם נהנים וזו הנקודה החשובה ביותר כאשר אנחנו נותנים לקטנים שלנו לשחק.

מגוון משחקי כלי נגינה במקום אחד


באתר מרמלדה, תוכלו למצוא מגוון משחקי כלי נגינה איכותיים ובטיחותיים לילדים. רוב המשחקים הינם מבית מליסה ודאג. רוב המשחקים אינם רק משחקי כלי נגינה, אלא הם גם משלבים משחקי חשיבה ונותנים לילד לבטא את עצמו במהלך המשחק. לדוגמה, מגוון פאזלים שמשלבים פונקציות של כלי נגינה: כלי עבודה, סביבת הבית, כלי נגינה ומכבי אש ועוד.

בנוסף, תוכלו למצוא מגוון משחקי כלי נגינה מעץ: זחל קסילופון, ערכת כלי נגינה כלי הקשה מעץ, חלילית ומגוון פסנתרים המותאמים לילדים המהווים משחקי התפתחות לגיל 3 ומעלה. המשחקים איכותיים מאוד ובטיחותיים לילדים, בכל מוצר תוכלו למצוא פירוט מלא שיעזור לתת לכם אינדיקציה לגבי רמת התאמת המשחק לילדכם.

gal garel