מדע וחקר

דע הילדים של היום, הם לא הילדים של פעם. הם חכמים, סקרנים ועצמאים יותר. העובדה שהעולם מתקדם והטכנולוגיה מתקדמת במהירות מאשר בעבר, הופכת את הילדים למתקדמים ולחדשנים. הם מחפשים אחר גירויים חדשים ולא מסתפקים בטוב ובמוכר. אחד הלהיטים הפופולאריים בקרב ילדים הוא משחקי המדע והחקר.

כל המשחקים באתר מרמלדה הם מבית מותגי צעצועי הילדים המובילים בעולם: Melissa & DougBukiNational GeographicPlaymonsterBrainstorm ועוד.

ערכות מדע לילדים

קיימים כל כך הרבה תחומים שילדים אוהבים ומסתקרנים לגביהם, במקום שהם יישארו עם סימני שאלה, ניתן לתת להם לשחק ולחקור תחומים שונים עם ערכות מדע מדהימות. ערכות המדע מפתחות את הסקרנות, עוזרות לשפר את יכולת הבניה, ההרכבה ובעיקר מלמדות על עצמאות בעקבות המעקב שיש לבצע אחר ההוראות שמותאמות לילדים.

באתר מרמלדה, תוכלו למצוא מגוון רחב של ערכות מדע בתחומים שונים: מעבדות קריסטלים, הכנת נייר, ערכה מדעית לקוסמים, ערכת הר געש ואפילו ערכה להכנת גלידה.

פנסים ומקרנים

המשחק בין אור לחושך, לבין תמונות שונות שמוקרנות על רקעים שונים – מהפנט ומלהיב ילדים. כך, הם יכולים ללמוד על העולם, על תהליכים שמתרחשים בו ולהמשיך לפתח את הסקרנות שלהם. עם מגוון כל כך רחב של פנסים ומקרנים לילדים, קל ללכת לאיבוד, אך החלוקה לפי נושאים ותחומים יכולה לעזור בבחירה.

במרמלדה תוכלו למצוא פנסים ומקרנים מדהימים ואיכותיים: מנורת לילה ומקרן מהאגדות, מנורות מקרן בנושא גלקסיות וחלל, פנס חד קרן, כדור פלזמה, גלובוס מרחף, פנסי ראש ועוד.

רובוטים וכלי תחבורה

משחקי הרובוטים פשוט מהפנטים ויכולים להעסיק את הילדים שעות. משחקי הרובוטים וכלי התחבורה, נועדו להרכבה עצמית, כל משחק מגיע עם חוברת הוראות מאוירת כדי שכל ילד יצליח להסתדר באופן עצמאי. משחקי הרובוטים מלהיבים, הם יכולים להגיע עם מנוע ידני או חשמלי, יש להם חיישנים שיכולים לזהות את תנועות הילד, הם יכולים להסתובב ולכל אחד מהם יש פונקציות שונות ומגניבות.

בין כל המבחר שלנו, תוכלו למצוא: רובוט ג'רוסקופ, רובוט טיבו, ערכה לבניית מכוניות מרוץ, ערכת מדע להכנת רובוט וכלי תחבורה סולאריים, רובוט הידראולי ועוד.

ארכיאולוגיה וחפירה

מגיל קטן ילדים נחשפים לתחומים שונים. תחום הארכיאולוגיה והחפירה הוא תחום מעניין ומלהיב בשביל ילדים. בין אם מדובר על אבנים מיוחדות או על סיפורם של הדינוזאורים. באמצעות ערכות הארכיאולוגיה והחפירה, הילדים יוכלו להשתמש בכלים שונים על מנת לחפור, למצוא ממצאים ואפילו להציג אותם כמו במוזיאון, וכל זה תוך למידה מעניינת ומעמיקה על התחום.

הנה הצצה לערכות החפירה שתוכלו למצוא באתר: ערכת חפירה ביצי דינוזאור, ערכת ארכיאולוגיה גולגולת טריצרטופס או גולגולת TREX ואפילו מילוי לערכת כלי חרס.

טלסקופים ומיקרוסקופים

עולם החלל הוא עולם מהפנט ויש בו אלמנטים שונים שניתן לחקור וללמוד עליהם. באמצעות משחקי טלסקופ או מיקרוסקופ, ניתן לגלות את השמיים ואת הירח. מעולם לא היה קל יותר להיות סקרנים ולקבל את התשובות עד המקום. המשחקים מגיעים עם פעילויות מובנות שיעסיקו ויעניינו את הילדים במשך שעות.

gal garel