משחקי התפתחות

חלק חשוב מהתפתחות הילד נעשה על ידי משחק. אם חשבתם שמשחקים נועדו רק לבדר את הילדים ולהעסיק אותם, טעיתם ובגדול. הרי, כל ההורים רוצים שהילדים שלהם יתפתחו בדרך הטובה ביותר, אחת הדרכים האפקטיביות ביותר לעשות זאת היא על ידי משחקי התפתחות.

חשיבות המשחקים בהתפתחות הילד

כיום, תוכלו למצוא מגוון רחב של משחקי התפתחות לילדים בכל הגילאים, כל משחק עובד על יכולת אחרת החשובה להתפתחות הילד. בין היכולות שהילד יוכל לרכוש: פיתוח המוטוריקה העדינה, פיתוח היכולות הקוגניטיביות, עבודה על ביטוי רגשות, הכרה מהסביבה, חיבור רגשי להורים, עצמאות ועוד.

כל אלו הן מיומנויות שישפיעו רבות על התבגרות הילד בהמשך ולכן חשוב להשקיע זמן ולבחור במשחקי ההתפתחות נכונים שיעבדו על המיומנויות האלו.

באתר שלנו, תוכלו למצוא מגוון משחקי התפתחות לילדים ופעוטות


כיום, כמעט בכל משחק המיועד לתינוקות ולילדים, תוכלו למצוא אלמנטים שיעזרו להתפתחות הילד. מגוון צעצועי התפתחות ענק שנמצא היום בשוק, מעניק להורים הרבה נחת ועוזר להם להתגבר על הבלבול בבחירת המשחק.

בין משחקי התפתחות לתינוקות באתר מרמלדה, תוכלו למצוא: משחקי דימיון, צעצועים, משחקי אמבטיה, משחקי יצירה, פאזלים, משחקי הרכבה, משחקי עץ, בובות ועוד.

באתר, תוכלו למצוא מגוון מותגים מובילים ומצליחים, לדוגמה Buckle ToysMelissa & Doug ועוד.

לכל משחק יש את האלמנטים שלו ובאתר שלנו, תוכלו למצוא פירוט מלא על כל תכונות המשחק. הפירוט יוכל לעזור לכם בבחירה ולתת לכם מעט מושג כיצד המשחק או הצעצוע יעזור וישפר את התפתחות הילד שלכם.

משחקי התפתחות לתינוקות

בין משחקי ההתפתחות וההעשרה המיועדים לפעוטות עד גיל שנתיים, תוכלו למצוא:

משחקי אבזמים - לוח האבזמים הירוק והגדול שלי, בובת דוב, בובת מטוס, בובת לוויתן, בובת פינגווין, בובת תיק, בובת כלב ועוד. האבזמים הינם ידידותיים לילדים, הם צבעוניים, נעימים למגע ומושלמים לנסיעות ארוכות. הם יכולים לעזור עם המוטוריקה העדינה ולהעביר שעות משחק בכיף ובהנאה.

בנוסף, תוכלו למצוא תחת קטגוריית משחקי ההתפתחות: משחקי גלגלי שיניים שמעולים לשיפור המוטוריקה העדינה, צעצועי משיכה לצעדים הראשונים, ספרי אמבטיה למשחק מלמד וכיפי בעת האמבטיה, מגדלים להרכבה ומשחקי פעילות שונים.

משחקי התפתחות לילדים

בכל שלב של גדילת הילד, חשוב לאפשר לו לשחק עם משחקים שמאתגרים אותו ומפתחים אותו בתחומים שונים. ילדים החל מגיל 4 או 5, יכולים להתחיל לשחק במשחקים מורכבים יותר שיוכלו לעזור להם לשפר את החשיבה, לפתח את העצמאות ולמצוא את דרכם בעולם. לדוגמה, משחקי יצירה, ערכות שונות, רובוטים, פאזלים, משחקי התאמות ועוד.

לסיכום, אל תוותרו על משחקי התפתחות


כעת, כל הנותר לכם הוא לאפשר לילדים שלכם לשחק עם המשחקים המתאימים להם שיעזרו לקדם את יכולותיהם ולהעצים אותם. את כל משחקי ההתפתחות המושלמים לילדכם, תוכלו למצוא באתר שלנו.
gal garel