מדבקות לחדר

כבר אין צורך לקרוא לאנשי מקצוע, לצבוע, להרכיב או לתלות. כיום ניתן לעצב את חדר הילדים בקלות ובמהירות על ידי מדבקות לחדר בשלל צבעים וצורות. אנחנו מייבאים לאתר מרמלדה את המדבקות האיכותיות והמלהיבות ביותר לילדים.

מגוון עצום של מדבקות לחדר זוהרות בחושך מחכה לכם באתר מרמלדה

מדבקות זוהרות בחושך יכולות לשדרג כל חדר מבחינת עיצוב, ניתן לתלות אותן על הקיר, על התקרה, על רהיטים ואפילו על תיקים ומחברות. תוכלו לתת לילדים לקחת חלק בהדבקה שלהן. המדבקות בטיחותיות לשימוש והן רב פעמיות. ניתן להדביק אותן בקלות על הקיר, ניתן להסיר אותן עוד יותר בקלות והן לא עושות נזק לקיר בכלל.

באתר מחכה לכם שלל מדבקות בצורות מרהיבות: גלקסיה, ירח, כוכבי לכת, מערכת השמש, חלל, כדור הארץ, חד קרן, כוכבים מנצנצים בגדלים שונים, בנות ים, פיות, דינוזאורים ועוד. בנוסף, תוכלו למצוא מדבקות ורודות שזוהרות בחושך, כמו חדי קרן ורודים או כוכבים ורודים.

כל המדבקות הזוהרות בחושך הן מבית המותג האנגלי המצליח Brainstorm, מותג שיודע לייצר צעצועים ומשחקים איכותיים לילדים, כאלו שאף פעם לא ימאסו על הילדים.

קשיי שינה? יש פתרון!

ילדים רבים חווים קשיי שינה. לפעמים הקושי נובע מהפחד מהחושך, לפעמים הקושי טמון בשינה באופן עצמאי ולפעמים יש קשיים אחרים. מדבקות זוהרות בחושך יכולות להקל מאוד על קשיי השינה בקרב ילדים. המדבקות עוזרות לחזק את תחושת ההגנה והביטחון. בנוסף, המדבקות מרהיבות והן יכולות להכניס את הילדים באופן אוטומטי לעולם שלם של אפשרויות, עולם המלא באופטימיות ושמחה – עובדה שיכולה להקל משמעותית על השינה.

כפי שציינו, יש מבחר עצום של מדבקות זוהרות בחושך. כל ילד יוכל למצוא את נושא המדבקות שאליו הוא הכי מתחבר ובכך הוא יתרגש בכל פעם מחדש שתגיע שעת השינה וכיבוי האורות.

חדרי הילדים ריקים ומשעממים? הגיע הזמן להכניס לתוכם חיים

באמצעות מדבקות קיר בצורות ובדמויות מרהיבות, ניתן להפוך כל חדר ילדים, מסטנדרטי לצבעוני ומלא חיים. בהתאם לצבעי החדר ולדמויות שילדים אוהבים, ניתן ליצור בקלות ובמהירות חדר מעוצב ומהפנט שילדים יאהבו.

מדבקות קיר איכותיות ניתנות להסרה בקלות, זהו יתרון עצום מאחר וכך יהיה ניתן לשנות את החדרים של הילדים בכל עת, בהתאם לגיל הילד. הדמויות והאיורים שילד בן 3 יאהב, לא יהיו דומים לדמויות ולאיורים שילד בן 6 יאהב. בנוסף, העובדה שהמדבקות קלות להסרה יכולה לחסוך לכם הרבה כסף בהעסקת אנשי מקצוע, קניית צבעים או רהיטים חדשים.

מדבקות לחדר – מתנה מדהימה שכיף לקבל


מדבקות לחדרי ילדים המיובאות על ידנו, הן עוצרות נשימה ואיכותיות למדי. אין ספק שמדובר על המתנה המושלמת לכל ילד או ילדה. בהתאם למה שהם אוהבים ניתן להעניק להם מתנה קסומה שהם יודו עליה למשך זמן רב.
gal garel