בתי בובות

אחד המשחקים הפופולאריים ביותר בקרב ילדים הוא בובות. כיום, ניתן למצוא מבחר עשיר של בובות, החל מבובות פרווה במגוון דמויות וחיות, בובות יד ועד לבובות תינוק. המשחק בבובות מהווה עבור הילדים פתח לעולם ה- "בכאילו", עולם שבו הילדים ממציאים חוקים או מנסות לחקות את ההורים שלהם, האחים שלהם או אפילו דמויות שהם ראו בטלוויזיה.

באמצעות בתי בובות, הילדים יכולים לפתח עוד את העולם הדמיוני שלהם ולהקים אותו לתחייה. בדרך כלל, בתי בובות מגיעים עם בובות קטנות ועוד אביזרים חיוניים, אבל היופי הוא שבית הבובות הגדול מהווה מסגרת מובילה לכל המשחק, אין חוקים והילד יכול להוסיף לבית הבובות עוד ועוד אלמנטים מפרי דמיונו.

למשחק בבתי בובות יש מגוון רחב של יתרונות

בכללי, לכל משחק יש יתרונות שונים שבאים לידי ביטוי בהתפתחות הילדים. שעת המשחק לא מהווה רק זמן של הנאה או דרך להעסיק את הילדים, המשחקים עצמם עוזרים לילדים להתפתח ולהתבטא. מלבד היתרונות הברורים מאליהם כמו פיתוח הדמיון, הסקרנות והעצמאות, לבתי בובות יש יתרון חשוב נוסף – יכולת סדר וארגון.

כפי שאתם יודעים, בתי בובות מאורגנים כמו בית, במקרים מסוימים בתים גדולים יותר כמו ארמון. על הילדים להחליט איפה הם רוצים לשים כל דמות, איזה סיפור הם רוצים ליצור לה וכיצד הסיפור הזה יצא לפועל. יכולת הסידור והארגון מתבטאת בתחילת המשחק, כאשר הילד ממקם כל דמות וגם בסוף המשחק, כאשר יש לסדר את המשחקים (בהנחה וההורים לא מסדרים את המשחקים עבורם).

בנוסף, יתרון חשוב ומשמעותי הוא שיפור המוטוריקה העדינה. כל החלקים המרכיבים את משחק בית הבובות הם עדינים ומותאמים לידיהם הקטנות של הילדים. כך, באמצעות החזקת הפריטים, שינוי המנח שלהם והרבה ניסוי וטעייה – הילדים יכולים לעבוד על המיומנויות המוטוריות שלהם ולהשתפר. ממשחק למשחק תוכלו לראות את השיפור ולאתגר אותם אפילו עוד יותר.

בתי בובות – משחקים נצחיים

המשחק בבית בובות הוא לא חד פעמי. מאחר ובכל פעם הילדים יוצרים עולם חדש, הם יכולים לשחק במשחק שוב ושוב, ללא הגבלה. ככל שהילדים גדלים, הם נחשפים לתכנים חדשים ומתגברים, כך גם אופי הסיפורים שהם יוצרים לעצמם משתנה ומשרת אותם בפיתוח עולם הדמיון.

בתי הבובות באתר מרמלדה

אנחנו מייבאים את בתי הבובות הכי איכותיים שתוכלו למצוא, בתי בובות מדהימים העשויים עץ מלא ובטיחותיים לילדים מבית מותג הילדים האהוב Melissa & Doug.

טירת נסיכות מתקפלת היא טירת עץ קסומה ונוחה לנשיאה. הטירה כוללת אביזרים כמו נסיך, נסיכה וכסאות מלכות. תנו לילדים שלכם לצלול לתוך עולם מלא בקסם ודמיון.

בנוסף, תוכלו למצוא באתר גם בתי בובות גדולים יותר שמושלמים לחדר הילדים. לדוגמה, בית בובות ורהיטים גבוה מעץ, בית בובות ויקטוריאני ענק ובית בובות רב קומות מעץ.

gal garel