בובות תינוק

הילדים שלכם כבר הגיעו לשלב שבו הם מתחילים לחקות אתכם או לחקות אנשים אחרים שהם מכירים? מגיל שנתיים, הילדים מתחילים לפתח את התנהגות "הכאילו", הם מנסים לחקות אנשים, חפצים, קולות ורוצים להרגיש מבוגרים. אחת הדרכים הבולטות שבהן ניתן לראות את ההתנהגות הזו, היא על ידי משחק בבובות תינוק. הילדים רוצים להיות האמא או האבא של הבובה ולטפל בה, בדיוק כמו שאתם ההורים מטפלים בהם.

משחק בבובות תינוק הוא משחק חשוב והכרחי להתפתחותם של הילדים, מבחינה רגשית, שכלית וגם מוטורית.

בובות תינוק מבית 
Nenuco

חברת Nenuco היא אחת מבין יצרניות בובות התינוק הטובות בעולם. עם בובת תינוק לילדים מבית Nenuco, הילדים שלכם יהיו בידיים בטוחות. הבובות איכותיות להפליא, נשמרות לזמן ארוך והכי חשוב, הן בטיחותיות. כל המותגים באתר מרמלדה בטוחים, בעלי תווי תקן בינלאומיים ומאושרים על ידי מכון התקנים בישראל.

באתר מרמלדה תוכלו למצוא מגוון בובות תינוק שיתאימו לכל ילדה וילדה

אם חיפשתם בובות תינוק איכותיות ומהנות לילדים, הגעתם למקום הנכון. באתר מרמלדה תוכלו למצוא מגוון בובות תינוק איכותיות עם פונקציות שונות שיתאימו במיוחד לילד או לילדה שלכם וכמובן יתאימו גם כמתנה מושלמת לבן משפחה אהוב.

הפעוטון הקסום של בובת ננוקו שלי

במשחק זה לא מדובר על בובה יחידה אלא על ערכת פעוטון מדהימה. בפעוטון יש הכול, כל מה שהבובה צריכה, תחת ערכה אחת. המשחק מתאים לפעוטות בגילאי 3 ומעלה. בפעוטון תמצאו מגוון של אביזרים: תיק, אוכל, משחקייה, שירותים, לוח פעילויות ושעון. הילדים יוכלו להיות הגנן או הגננת לבובת התינוק ולטפל בה.  

באמצעות המשחק, הילדים יוכלו לחקות את המבוגרים, את דרך הטיפול שלהם ולקבל פרספקטיבה על התפקידים השונים שיש לבצע. אין ספק שהפעוטון הזה עולה על כל דמיון והילד שלכם יהיה בעננים כאשר ישחק בו.

בובת ננוקו הקסומה שלי

באתר, תוכלו למצוא בובות ננוקו בעלות פונקציות שונות, תוכלו לבחור את מספר הפעולות שברצונכם שיהיו בבובה ולהתאים את הבחירה לילד או לילדה שלכם. בובת ננוקו מתקדמת יכולה לבצע את הפעולות הבאות: להשמיע קולות מתוקים, לבכות כמו תינוקת אמיתית, למצוץ אצבע כמו תינוקות אמיתית, לסגור את העיניים, לאכול ארחה, יושבת על סיר, מלכלכת את החיתול, עושה אמבטיה ואפילו ניתן להזיז את הידיים והרגליים שלה.

לסיכום, עזרו לילד לפתח עצמאות באמצעות טיפול בבובת תינוק

כפי שציינו, המשחק בבובת תינוק מלא באפשרויות. ניתן ללמד ילדים תהליכים שונים באמצעות המשחק, הם יכולים לפתח רגשות של אהבה ואמפתיה ואפילו לפתח את הסבלנות. בנוסף, באמצעות משחק בבובת תינוק – כל החושים עובדים. חוש הראייה, השמיעה, המגע, הריח וגם הטעם. נסו לכוון את הילדים ולעזור להם להכיר את הפונקציות השונות שיש כיום בובות, הם בטוח יתלהבו ויהיו מאושרים.

gal garel