•  

צעצועי עץ והתפתחות בתקופת הקורונה - למה וכמה.

איך לשרוד את משבר הקורונה בשלום עם הילדים.

כל המשפחות, בארץ ובכל העולם, נשארות בבית כדי לעזור להתמודד עם התפשטות הנגיף הנגיף החדש, מסגרות החינוך סגורות בפני כל הגילאים ויותר מכך, אסורים גם מפגשים עם חברים.

הפתרון הקל והפשוט הינו לתת לילדים\ות מסכים ובכך לשמור על "שקט תעשייתי". ברור שמרבית ההורים חשים כי

אין זה נכון ובריא לילד ולהתפתחותו הנכונה כלל וכלל.

נראה כי מומלץ, דווקא למצוא דרכים מלמדות ומפתחות לשחק, ליצור וללמוד כל ילד על פי גילו וכישוריו.

 


מומחים לפסיכולוגיית ילדים מכל העולם מציעים המלצות לשילוב משחק ידני כדי לטפח אינטראקציות משפחתיות, לסייע בהפחתת לחץ ואפילו לפתח כישורי למידה ודמיון דווקא למרות המצב המאתגר.

ייתכן אפילו יתרון מה בלהיות יחד עם הילדים כל כך הרבה זמן ולבצע יחד משימות ומשחקים שכבר שכחנו מזמן.

 

ידוע כי משחק הוא פעילות חיונית לילדים - להתפתחות המוח שלהם, מיומנויות חברתיות, דמיון ויצירתיות. יותר מכך, משחקים גם מפיגים מתח נפשי, אצל הילדים וגם אצל ההורים. במיוחד שמשחק לא חייב להיות מורכב או משוכלל. עשיית פאזל מאתגר, משחקי דמיון וצעצועי התפתחות מעץ לגילאים היותר קטנים עשויים להניב דרך מהנה ותורמת לילדיך, לקשר עמם ולהתפתחותם הבריאה והטבעית גם בתקופה לא פשוטה. כל זאת בנוסף לקריאת ספרים, בישול משותף, סיור באזורי טבע או מציאת דרכים יצירתיות אחרות לחיזוק הקשר הורים-ילדים תוך השקעה ייחודית דווקא בילד, בעולמו הפנימי, יכולותיו וכישוריו, הרחק מעולם השגרה הרגיל והצפוף לו אנו רגילים בימים כתיקונם.

אנו, מרמלדה ילדים יבואני צעצועים ומשחקים עושים מאמצים גדולים, דווקא בימים אלה, להנגיש לכם ההורים, מבחר גדול של צעצועים ומשחקים לטווח גילאים רחב ממיטב החברות בעולם:

לילדים בגילאי שנתיים עד שלוש שנים – מבחר של צעצועי עץ וצעצועי התפתחות איכותיים בגדלים שונים ומבחר פאזלים מוסיקליים, משמיעים קול וצליל בשלל נושאים מבית מליסה ודאג melissa and doug.

לילדים בגילאי שלוש עד ארבע שנים – מבחר משחקי דמיון מעץ גדולים וקטנים, ערכות יצירה, חוברות מדבקות וטושי קסם מבית מליסה ודאג, פנסים מקריני שקופיות לימודיות מבית בריינסטורם, אנגליה וערכות חקר ומדע פשוטות מבית בוקי, צרפת.

לילדים בגילאי 4 שנים עד שמונה שנים – מבחר ערכות מדע וחקר, מורכבות, מרתקות ולימודיות מבית בוקי, צרפת וקוסמוס, גרמניה כולל תרגומים לעברית של ספרי ההסבר וההדרכה.

מוגש באהבה ממרמלדה ילדים בע"מ יבואנית מליסה ודאג, בוקי, קוסמוס ובריינסטורם בישראל.

 

 

צעצועי עץ
צעצועי עץ  והתפתחות בתקופת הקורונה - למה וכמה.
טואול - בניית אתרים