הירשם או התחבר 

כאן בשבילך, גם בווטסאפ 24/7
04-6885488   052-9572506

  •  
  •  

חיפוש :

מליסה ודאג כובשים את עולם הצעצועים, קובייה אחר קובייה

איך מליסה ודאג כובשים את שוק הצעצועים קובייה אחר קובייה –

בסתיו האחרון קצת לפני עונת החגים הנוצרית פרסמה אמזון את קטלוג הצעצועים הנמכרים ביותר שלה. כמובן שהיו שם המועמדים הרגילים והברורים של מאטל ברבי, הבצק של הסברו, לגו והרבה צעצועים מותג מבית הוליווד.

פה ושם בין כל אלה היה סוג שונה של צעצועים, פשוט, איכותי, צבעוני ומעץ: רכבת עץ העשויה בלוקים מעץ להשחלה ולבנייה, דוכן גלידה מעץ צבעוני עם סט כפות מזיגה, ערכת כלי ניקיון מעץ – כולם פותחו ומיוצרים על ידי מליסה ודאג, מותג צעצועים אמריקאי מזה 30 שנה אשר הוקם ומנוהל על ידי בעל ואשה…..ניחשתם נכון מליסה ודאג.

בעוד מליסה ודאג ידועים בשל צעצועי עץ ומשחקי העץ המשובחים שלהם אלו מהווים כיום רק 40 אחוז ממחזור המכירות שלהם שכן, לחברה מגוון עצום של ערכות יצירה, טושי קסם, חוברות מדבקות בשלל נושאים לשימוש חוזר, בובות רכות ענקיות,  מטבחי עץ ואפילו צעצועי פלסטיק משובחים.  חדר התצוגה שלהם בקונטיקט, ארה"ב מכיל מעל ל 2000 פריטים. לחברה מעל ל 15,000 חנויות ברחבי ארה"ב והיא מייצאת את מגוון מוצריה לכל העולם.

לזוג 6 ילדים והם ממשיכים לפתח את החברה ולאהוב אותה בדיוק כפי שהיה בימיה הראשונים.

הזוג החליט להתחיל עם צעצועי העץ כקו הפותח היות ואלו לא היו הרבה בנמצא בשווקים. עד מלחמת העולם השנייה צעצועים היו מיוצרים מעץ ופח, החל משנות החמישים-שישים הפלסטיק הלך וכבש את תעשיית הצעצועים.

כאשר פישר פרייס ואחריו, מאטל הובילו את  מהפכת הפלסטיק בצעצועים .לידיעתכם, אפילו לגו הייתה חברה לצעצועי עץ עד לאותם זמנים !

בשנים האחרונות ישנה עדנה רבה לתחום צעצועי העץ הפשוטים והטובים דווקא בעולם המתקדם והמטורף של ימינו , הרבה הורים בוחרים להעניק לפעוטות צעצועים חמים וטובים, פשוטים אך מגרים את הדמיון והיצירתיות, צבעוניים ויפים אך בלא הגירויים האלקטרוניים החדישים, בדיוק כמו פעם. הורים רבים מאמינים כי זו הדרך הבריאה והנכונה לפתח את הרך הנולד ולפתח את כישוריו לעתיד במיוחד בעולם עמוס בגירויים עוצמתיים ומהירים בו אנו חיים כיום.

 

טואול - בניית אתרים